דמי חבר שנתיים להתאחדות קבלני מיזוג אויר וחימום בישראל

תשלום דמי חבר שנתיים עבור חברות בהתאחדות קבלני מיזוג אויר וחימום בישראל
דמי חבר שנתיים להתאחדות קבלני מיזוג אויר וחימום בישראל (הגדל)
התאחדות קבלני מיזוג האוויר וחימום בישראל היא הארגון שלכם שעובד רק בשבילכם.הארגון הוקם על ידי קבלנים מהענף ועבור הקבלנים העוצמה של 800 חברות הפועלות יחד כארגון ניטראלי מעניקה לנו יתרון משמעותי על פני ארגוני מעסיקים אחרים. יחד יש לנו כוח להיאבק ללא פשרות כדי להבטיח:

§ ייצוג מקצועי הולם מול רשויות הממסד, שילוב נציגים בפורומים שונים, ובידול חברי ההתאחדות ממתקיני מזגנים בלתי מקצועיים, הגורמים נזק לענף כולו.

§ הסדרת מעמד וזכויות כולל טיפול בנושאים בוערים, הגנה על אינטרסים, פטור מתשלומים מיותרים, קידום תקנים ומיסוד מיזוג האוויר כמקצוע מוערך בקרב מוסדות הלימוד.

§ הכשרה מקצועית באמצעות השתלמויות ייעודיות, סיורים מקצועיים, ימי עיון ופעילויות להרחבת ידע, שיתוף פעולה ומידע, ועדכון בחידושים טכנולוגיים, עסקיים, ומשפטיים.

§ הטבות, הנחות ושירותים ייחודיים במחירים מוזלים בתחומי תדלוק, ביטוח, ייעוץ משפטי ופיננסי, כמו גם קבלת שירותים ומידע ללא תשלום, השתתפות בפעילויות מוזלות וחינמיות, וכדומה.

§ עזרה הדדית ומענה מקצועי לכל שאלה ופניה באמצעות "ועדת שת"פים" המונה נציגים מקצועיים ופועלת בראשות יו"ר ההתאחדות ובתאום עם אגף הדוברות ויחסי הציבור של הארגון.

§ קהילה תומכת לחיזוק הקשר ותחושת השייכות באמצעות קבוצת פייסבוק סגורה המאפשרת שיח, העלאת רעיונות, תלונות, פרגון, התייעצות, פתרון מחלוקות החלפת מידע ושיתוף פעולה בארץ ובעולם.

זאת לצד אתר אינטרנטי יעודי אשר כולל מידע רב מקצועי ועסקי ובו גישה לאזור סגור לחברים בלבד במדור זה מידע על תוכנות,דיני עבודה ,תקנים, אינדקס ספקים ייבואנים ,יצרנים ובעלי מקצועי שונים ,טפסים להורדה ולשימוש בפרויקטים,אפשרויות פרסום לכל קבלן בדף אישי הכולל פרופיל חברה סרטונים ותמונות של עבודות, עדכונים שוטפים על תערוכות וכתבות רלוונטיות לענף, ועוד

.חברי ההתאחדות מקבלים תעודת חבר, אישור חברות מקורי חתום על ידי יו"ר ומנכ"ל ההתאחדות,
 וכרטיס חבר שנתי למימוש ההטבות שמציע הארגון לחבריו.
אתר מיני אינטרנט  וmini site דף עיסקי מפורט עם אפשרות להכנסת טלפונים תמונות וידאו ופרופיל חברה באינדקס קבלנים רשומים המפורסם לציבור .
מחיר שוק: 1,200.00 ש"ח
מחיר מבצע: 1,200.00 ש"ח
החיסכון שלך: 0%
דמי חבר שנתיים
עבור לתוכן העמוד